Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Krásná Salma Hayek slaví narozeniny: Tohle musí být nejžhavější padesátnice světa! ODHALENÉ FOTO UVNITŘ!

+ Dalších 6 fotografií
Je tomu těžké uvěřit, ale téhle mexické krásce bylo na začátku září rovných 50 let! Stále patří mezi nejkrásnější herečky světa a režiséři se jí nemůžou nabažit. Svým sex-appealem strčí do kapsy i mnohem mladší herečky.

Salma se narodila v městě Coatzacoalcos na jihu Mexika, kde její otec s libanonskými kořeny dokonce chvíli dělal starostu. Její maminka byla operní zpěvačka, a tak měla Salma k umění vždycky blízko.

Nakonec ale skončila u filmu, kde dostávala většinou role sexy divokých krásek. Diváci si ji zamilovali hlavně jako knihovnici z Desperada. A pak už šla Salma z role do role a postupně přesvědčila režiséry, že je něco víc než jenom hezká tvářička s výstavními pětkami. To dokázala hlavně ve snímku Frida, kde excelentně zahrála známou malířku.

Zahraje role v dramatech i komediích a vůbec se nestydí svlékat, což dokázala už několikrát, a vás určitě potěší její necenzurované fotky v galerii pod článkem.

Kromě hraní se Salma věnuje své dceři Valentině Palomě, kterou má s miliardářem Françoisem-Henrim Pinaultem. V rámci charity bojuje proti násilí na ženách.

Mohlo by vás zajímat

Další články