Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Robinsonka nesnášela své tělo: Nyní se ukázala v prádle a vypadá dokonale

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 27 fotografií
robinsonův ostrov
Tereza Dušková (23) se proslavila v druhé řadě reality show Robinsonův ostrov. Diváky si okamžitě získala svojí povahou a odhodlaností vyhrát. Zajímavostí je, že Tereza patřila mezi jasné adeptky na vítězství. Svoji závěrečnou řeč ale natolik nezvládla, že jí utekla pohádková výhra. V minulosti se nechala slyšet, že ze své postavy měla deprese. Nyní se ale předvedla v životní formě.

Tereza Dušková v druhé řadě reality show Robinsonův ostrov okamžitě učarovala diváky. Půvabná dívka s dlouhými vlasy a pronikavýma očima si získala srdce ženského i mužského publika. Zanedlouho se ukázalo, že Terry patří mezi nejzdatnější hráče v soutěži.

Jen tak se z něčeho nesložila a bojovala do posledního dechu. Největší problém u Terezy byl ten, že ve finále neskutečným způsobem podělala závěrečnou řeč a nevyhrála. Kromě toho, že ve všech fyzických soutěžích vynikala, tak si nešlo nevšimnout, že patří mezi nejkrásnější účastnice soutěže.

I přesto se ale před zhruba rokem svěřila, že měla ohromné mindráky ze své postavy. „Na začátku jsem byla fakt nechutná a bylo mi ze sebe strašně smutno,“ prozradila eXtra.cz. „Zároveň když to člověk vidí, tak se vzchopí a řekne si dost a nejez, anebo dost a cvič,“ narážela na to, že zpočátku nebyla se svojí postavou vůbec spokojená.

„Cvičení mě fakt baví a naplňuje mě to,“ dodala. Nyní se Terry ukázala na Instagramu jenom ve spodním prádel a vypadala naprosto fantasticky. Nebojíme se tvrdit, že Terry vypadá nejlépe za svoji kariéru. Co myslíte?

Související články

Další články