Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná reportérka: Málem ukázala to, co nechtěla. V přímém přenosu!

Tohle rozhodně nečekala. Krásná televizní reportérka měla přímý přenos, kde si na vlastní kůži zkusila mořské vlny. Jenže když se vrhla do víru moře, neuhlídala si horní díl plavek. A s tím rozhodně nepočítala.

Na pobřeží Chile natáčela příspěvek do ranní show. A to, že nikdy nevíte, co vás v živém vysílání může potkat, se vyplnilo. Nejdříve stála na pláži a povídala si s moderátory ve studiu, nakonec se svlékla z šatů a skočila do moře. Vše se stále natáčelo živě.

Když skočila poprvé, vše proběhlo tak, jak má. Do kamery jen ukázala vztyčené obě ruce na důkaz toho, že je vše v pořádku a voda je dobrá. Reportérka si to opravdu užila. Druhý skok do vody už byl ale o něco horší. Když do ní narazila vlna, horní díl plavek jí prostě svlékla. Naštěstí byla reportérka ke kameře otočená zády. A to samozřejmě mrzelo většinu mužů.

Celou situaci ale brala s humorem, plavky si pohotově zase oblékla. „Stejně nemám nic, co bych ukázala,“ smála se a narážela tak na to, že její prsa nejsou nijak velká. Pánové by se ale rádi podívali sami a posoudili. To se jim ale bohužel nepovedlo. „Původně jsem do moře nechtěla, neměla jsem proto plavky pořádně uvázané,“ dodala sexy reportérka.

Související články

Další články