Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Krásná reportérka: Málem ukázala to, co nechtěla. V přímém přenosu!

Krásná reportérka: Málem ukázala to, co nechtěla. V přímém přenosu!
Zdroj: youtube.com
Tohle rozhodně nečekala. Krásná televizní reportérka měla přímý přenos, kde si na vlastní kůži zkusila mořské vlny. Jenže když se vrhla do víru moře, neuhlídala si horní díl plavek. A s tím rozhodně nepočítala.

Na pobřeží Chile natáčela příspěvek do ranní show A to, že nikdy nevíte, co vás v živém vysílání může potkat, se vyplnilo. Nejdříve stála na pláži a povídala si s moderátory ve studiu, nakonec se svlékla z šatů a skočila do moře. Vše se stále natáčelo živě.

Když skočila poprvé, vše proběhlo tak, jak má. Do kamery jen ukázala vztyčené obě ruce na důkaz toho, že je vše v pořádku a voda je dobrá. Reportérka si to opravdu užila. Druhý skok do vody už byl ale o něco horší. Když do ní narazila vlna, horní díl plavek jí prostě svlékla. Naštěstí byla reportérka ke kameře otočená zády. A to samozřejmě mrzelo většinu mužů.

Celou situaci ale brala s humorem, plavky si pohotově zase oblékla. „Stejně nemám nic, co bych ukázala,“ smála se a narážela tak na to, že její prsa nejsou nijak velká. Pánové by se ale rádi podívali sami a posoudili. To se jim ale bohužel nepovedlo. „Původně jsem do moře nechtěla, neměla jsem proto plavky pořádně uvázané,“ dodala sexy reportérka.

Související články

Další články