Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Krásná rapperka Sharlota jako královna extravagance: Nahotu zakryly jen šperky

Krásná rapperka Sharlota jako královna extravagance: Nahotu zakryly jen šperky
Zdroj: IG: @sharlotaofficial / koláž eXtra
+ Dalších 12 fotografií
Krása a styl
Velmi úspěšná česká zpěvačka a rapperka Sharlota (23) opět oslňuje svou extravagancí a krásou. Na Instagramu sdílela několik fotek, kde má na sobě pouze pouze zlaté doplňky s perlami, korunu a prsa si nechala překrýt krystaly. Potetovaná hvězda českého rapu se nebojí ukázat a rozhodně se nemá za co stydět.

Rapperka a zpěvačka Sharlota, vlastním jménem Šarlota Frantinová, se na české hudební scéně objevuje už od roku 2012. Tehdy se proslavila hlavně svými texty, ve kterých se nebála říct to, co si doopravdy myslí. Nikdy jí nezáleželo na tom, co si o ní kdo myslí a dávala to najevo.

V průběhu let si Sharlota vybudovala naprosto snovou kariéru a má slušnou fanouškovskou základnu. I když se některým lidem může zdát až příliš extravagantní a vyčnívající z davu, ona sama to má přesně tak, jak chce. Nebojí se odhalit své úžasné potetované tělo a ani se nezdráhá říct vlastní názor. Za to ji mnoho lidí velmi obdivuje.

Královna s perlami a zlatem

Potetovaná kráska se nechala nafotit téměř polonahá, ale v jejím případě je to opravdu radost pohledět. Její tělo při focení zdobily pouze zlaté doplňky s perlami a prsa si nechala zakrýt nalepovacími krystalky. S honosnou špičatou korunou s perlami vypadá jako úchvatná královna. Rapperka vždy přijde s něčím naprosto originálním. Má smysl pro módu, styl, ale i přirozenost. Sluší jí to prakticky v každém outfitu, který si obleče a na každé akci je za hvězdu.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy