Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Krásná přítelkyně Aviciiho (†28): Kdo je tajemná Češka po boku zesnulého DJ?

Tereza je velmi půvabná.
+ Dalších 21 fotografií
Smrt si vzala talentovaného DJ Aviciiho (†28) o něco dříve, než je žádoucí. Nutno podotknout, že jí šel naproti. Závažné zdravotní problémy mu způsobilo nadměrné pití alkoholu, které hudebník nevydržel a spáchal sebevraždu. Nyní vyšlo najevo, že měl vztah s modelkou českého původu Terezou Kačerovou (25), se kterou měl dokonce čekat dítě. Co je tahle kráska vlastně zač?

DJ Avicii, vlastním jménem Tim Bergling, zemřel náhle 20. 4. 2018 v Ománu. Podle prohlášení rodiny už nemohl dál a spáchal sebevraždu. Za jeho problémy mohlo především nadměrné pití alkoholu. Jeho smrt nejvíce zasáhla jeho rodinu a blízké, zejména Terezu Kačerovou, českou modelku, která s ním měla čekat dítě. Napsala mu to v dopise, který zveřejnila na svém Instagramu.

Tereze je pětadvacet let a celý život žila s rodiči v Americe, kde se proslavila jako modelka. Dnes působí po celém světě, původem je však z Prahy. Z předchozího vztahu má syna Lucase, o kterého se Tim Bergling alias DJ Avicii vzorně staral, píše Daily Mail.

Modelka se neživila jen focením a přehlídkami, ale pohybovala se i před kamerou. Mihla se třeba ve filmech Den patriotů, The Madness Within nebo v seriálu Hráči. Fotí obvykle plavkové fotografie. Objevila se například v časopise Surfing Magazine. Netají se tím, že je fanynkou Harryho Pottera.

Je až s podivem, že jejich vztah nebyl odhalen dříve. „Vždy jsem chtěla náš vztah udržet v soukromí, protože jsem chtěla, aby byl jen a jen náš, netoužila jsem být součástí toho šílenství. Myslela jsem, že jestli tohle světu někdy odhalím, bude to ve chvíli, kdy spolu budeme čekat dítě. Ach jo, jak se to všechno zvrtlo,“ zpovídá se v dopise adresovaném své lásce.

Mohlo by vás zajímat

Další články