DJ Avicii, vlastním jménem Tim Bergling, zemřel náhle 20. 4. 2018 v Ománu. Podle prohlášení rodiny už nemohl dál a spáchal sebevraždu. Za jeho problémy mohlo především nadměrné pití alkoholu. Jeho smrt nejvíce zasáhla jeho rodinu a blízké, zejména Terezu Kačerovou, českou modelku, která s ním měla čekat dítě. Napsala mu to v dopise, který zveřejnila na svém Instagramu.

Tereze je pětadvacet let a celý život žila s rodiči v Americe, kde se proslavila jako modelka. Dnes působí po celém světě, původem je však z Prahy. Z předchozího vztahu má syna Lucase, o kterého se Tim Bergling alias DJ Avicii vzorně staral, píše Daily Mail.

Modelka se neživila jen focením a přehlídkami, ale pohybovala se i před kamerou. Mihla se třeba ve filmech Den patriotů, The Madness Within nebo v seriálu Hráči. Fotí obvykle plavkové fotografie. Objevila se například v časopise Surfing Magazine. Netají se tím, že je fanynkou Harryho Pottera.

Je až s podivem, že jejich vztah nebyl odhalen dříve. „Vždy jsem chtěla náš vztah udržet v soukromí, protože jsem chtěla, aby byl jen a jen náš, netoužila jsem být součástí toho šílenství. Myslela jsem, že jestli tohle světu někdy odhalím, bude to ve chvíli, kdy spolu budeme čekat dítě. Ach jo, jak se to všechno zvrtlo,“ zpovídá se v dopise adresovaném své lásce.