Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Krásná playmate odkopla svého zazobaného sportovce: Neuvěříte proč!

Modelka a sportovec. Vždyť to jde dohromady!
+ Další 4 fotografie
Playmate Kennedy Summers a její basketbalista Jeff Withey vypadali jako ze žurnálu. Krásní, mladí a úspěšní lidé. Stejně jim to nevyšlo. Proč dostal sportovec kopačky?

Takže tu máme singl krásnou playmate a sportovce! Tihle dva se rozešli kvůli tomu, co dnes používáme téměř všichni. Sociální sítě. Před dvěma lety se totiž blondýnka dostala do instagramového účtu svého milého a co nenašla. Jeff si domlouval rande s jinou holkou! A to dost detailně i pikantně. Chtěla mu dát kopačky, ale on ji ukecal zásnubním prstenem s obřím diamantem, aby s ním zůstala.

Dva roky se opakovalo něco podobného. Instagram, Twitter, Facebook… Všude tolik zpráv od fanynek a odhalených fotek, že to Kennedy nemohla vydýchat. Přitom sama musela díky svým neuvěřitelně sexy fotkám dostávat 10× víc nabídek na schůzku než on.

Prostě žárlila tak moc, že to nemohla vydýchat. Tady je vidět, že sociální sítě začínají pomalu, ale jistě ničit lidem vztahy.

Mohlo by vás zajímat

Další články