Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Krásná Penélope Cruz je pořádná divoška. Několikrát ukázala, jak ji Pán Bůh stvořil

Krásná Penélope Cruz je pořádná divoška. Několikrát ukázala, jak ji Pán Bůh stvořil
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
Oslavenkyně
Dnešní oslavenkyně Penélope Cruz (45) je obdivuhodnou ženou. Její krása a jižanský šarm jsou pravidelně oceňovány a právem si drží místo mezi stovkou nejvíce sexy slavných žen. Kromě velkého charisma herečka disponuje bezpochyby talentem, což také dokazují herecká ocenění včetně Oscara.

Penélope Cruz se narodila 28. dubna 1974. Má bratra Eduarda a sestru Monicu, kteří se také jako ona pohybují v šoubyznysu. Tmavovláska už měla od dětství zálibu v bavení celé rodiny. Jako pětiletá začala chodit na balet, který potom i 9 let studovala na Španělské národní konzervatoři.

Když jí bylo 15, vyhrála konkurz do talentové agentury. Účinkovala ve španělských televizních programech nebo i v klipu popové kapely Mecano. Měla tak všechny předpoklady stát se herečkou.

Penélope má na kontě účinkování v mnoha filmech. Připomeňme si například filmy Nine, Bandidas, Vicky Christina Barcelona či Volver, za což dostala řadu ocenění. Lidé si ji asi nejvíce spojují se čtvrtým dílem série Pirátů z Karibiku Na vlnách podivna.

Penélope mluví plynule španělsky, italsky, francouzsky a anglicky. Mimo hraní je i designérkou a modelkou, také se věnuje charitativním projektům a v minulosti byla i dobrovolnicí. Má za sebou vztahy s Tomem Cruisem nebo Matthewem McConaugheyem. V roce 2010 se vdala za Javiera Bardema, se kterým má syna Lea a dceru Lunu.

Penélope se ve filmech také často svlékala a dokonce ztvárnila ženu trpící rakovinou ve filmu Ma Ma z roku 2015. Herečka je opravdu nádherná v šatech a ještě více bez nich. Podívejte se, jak jí to v minulosti slušelo před kamerou.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy