Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Krásná Patricie Solaříková se už v minulosti svlékla: Kdy se vám líbila více?

Herečka je prostě kus!
Zdroj: archiv
+ Dalších 40 fotografií
Herečka Patricie Solaříková je v seriálu Ulice od jeho začátku, a proto je jasné, že si sem tam střihne odvážnější scénu. Patricie je kus krásné ženské, a tak by někteří fanoušci byli rádi, kdyby se odhalovala o něco častěji. Poprvé se v podprsence ukázala ještě v době, kdy byla malé pískle. Kdy se vám herečka líbila nejvíce?

Patricie Solaříková v poslední době září štěstím a nikdy snad nevypadala lépe. Lidé ji znají především ze seriálu Ulice, ve kterém hraje už téměř dvanáct let a zatím to vypadá, že bude jeho nedílnou součástí i nadále.

Není to však její jediná pracovní náplň. Před nějakou dobou hodně zhubla, a tak si vyzkoušela práci fotomodelky. Na snímcích to herečce vážně sekne a fanoušci jsou nadšeni. Před pár dny si dokonce v Ulici střihla trošku odvážnější scénku.

Představitelka Terezy Jordánové už neudržela své tužby na uzdě a rozdala si to přímo ve škole se svým kolegou a přítelem Davidem. A diváci mohli být svědky toho, že se oblíbená blondýnka ukázala jen ve spodním prádle.

Naposledy se tak totiž předvedla před více než deseti lety a lidé vzkazují, že by se mohla v seriálu obnažovat častěji. Tak kdy se vám herečka líbila více?

Související články

Další články