Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Patricie Solaříková prozradila recept na šťastný život: Z těchto slov si vezměte příklad!

Patricie hodně motivuje své fanoušky!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 36 fotografií
Patricie Solaříková ušla pořádný kus cesty. Z oplácané nevýrazné holky se proměnila v pořádnou sexy kočku a nyní se snaží nejenom lidem ukázat, jak lze lehce docílit perfektní postavy, ale také se snaží spoustu svých fanoušků motivovat k pozitivnímu myšlení. Ze slov krásné herečky by si měl vzít příklad každý.

Herečka Patricie Solaříková je v poslední době v jednom kole. Svou kariéru si vybudovala díky postavě Terezy Jordánové v seriálu Ulice. Zpočátku to byla taková nevinná puberťačka, ze které se vyklubala mladá dáma s typickými problémy, se kterými se setkává spousta holek v jejím věku.

Štíhlá Patricie se začala pomalu zakulacovat, až se z ní stala malá kulička. Po nějaké době zjistila, že není sama se sebou spokojená, a začala pořádně makat. Zhubla už před třemi lety a od té doby si drží perfektní linii.

Jak sama říká, každý musí začít u sebe a všechno je jenom v hlavě. Diety a omezování v jídle nejsou rozhodně řešením. Momentálně slyšíme o herečce ze všech stran. Hraje dál v seriálu, dostává nové nabídky na role a už několikrát si vyzkoušela roli fotomodelky.

Nyní se ale rozhodla, že bude řadu svých fanoušků motivovat i po životní stránce. „Často se mě ptáte, jak to dělám, že jsem pořád taková optimistická a veselá,“ začíná popisovat svůj recept na spokojený život.

„Věřte, že i já mám dny, kdy vstanu prdelí napřed, ale snažím se tyhle dny snižovat na minimum. Život je moc krátký na to, aby si ho člověk kazil pesimismem. Nikdy nevíte, co se může stát. Zítra už tady nemusíme být. Myslím, že lidé si často život komplikují sami. Užívejte si přítomnosti, žijte teď. Co bude, bude, nemá smysl se věcmi dopředu trápit. Mějte radost z maličkostí a buďte vděční za to, co máte,“ rozpovídala se Patricie na sociálních sítích.

„Kecy typu, že to máte v životě těžké, jsou jen výmluvy. Každý to má v životě nějakým způsobem těžké. Každý si nese z dětství nebo i dospělosti nějaké balvany, ale buď se můžeme litovat a fňukat, jací jsme chudáčci, a nebo s tím něco dělat. Vždycky může být hůř, ale vždycky může být i líp. Každý má volbu, každý na sobě může pracovat, ať už fyzicky, nebo duševně. Všechno je jen a jen na nás. Každý svého štěstí strůjce. Milujte svůj život a buďte za něj vděční.“

Někomu tato slova mohou přijít jako otravné klišé, ale uznejte sami, že ta holka má pravdu!

Související články

Další články