Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krásná Patricie Solaříková má pro vás vánoční poselství: Tohle by si měl každý z vás zapamatovat

Patricie má pro vás vzkaz!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 31 fotografií
Patricie Solaříková není jen krásná a nadaná herečka, ale také chytrá dívka. Co se týče oslav Vánoc, tak v tomhle směru má naprosto jasno a z jejích slov by si měl vzít každý z náš ponaučení, protože v tomhle vánočním poselství má herečka pravdu!

Kráska z Ulice Patricie Solaříková v poslední době svým fanouškům předává plno usměvavé nálady a pozitivní energie. Představitelka Terezy Jordánové vypadá v poslední době opravdu skvěle a snaží se motivovat ostatní.

Dávno přestala řešit nějaké diety a jídelníček a Vánoce oslaví se vší parádou, ke které patří samozřejmě i jídlo. Už několikrát prohlásila, že aby člověk dosáhl své vysněné postavy, musí to mít v prvé řadě srovnané v hlavě, a pak to jde samo.

Nedávno na sociálních sítích popřála všem svým fanouškům krásné Vánoce a k fotce přidala jedno ze svých mouder. „Nezapomeňte, že Vánoce jsou svátky klidu a míru, tak se s ničím nestresujte a užijte si Vánoce se svými blízkými. A o to jde, ne o dárky, cukroví, nebo uklizený byt. To Ježíška nezajímá.“

A má pravdu, lidé se s Vánocích honí, aby všechno bylo ťip ťop a úplně zapomínají na to, že Vánoce jsou hlavně o tom, aby se sešla rodina a užili si společně svátky klidu. Tak na to nezapomínejte!

Související články

Další články