Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Paola Antonini: Modelka dokazuje, že pomáhat se dá i bez nohy

Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
charita
Krásná Paola Antonini má za sebou hrůznou událost. Před pěti lety do ní najel opilý řidič a následkem úrazu přišla modelka o nohu. Paolu to ale nezlomilo, naopak. Na svém instagramovém profilu inspiruje milióny lidí a pomáhá jim přijímat těžké životní situace. Nedávno se spojila s oblíbenou dětskou značkou Barbie a ukázala, že svět není jen o stereotypech.

Barbie už delší dobu není jen modrooká blonďatá panenka s dokonalým tělem. Hračka naopak svými novými kolekcemi hlásá dětem, že každý může být tím, čím chce a může být krásný po svém. Paola, která letos zavítala i do Prahy na Global Social Awards a vyhrála i jednu z cen (Social Impact & Change), je tím pravým příkladem. Proto se Barbie rozhodla pro Paolu připravit speciální dárek, vlastní panenku.

„Od tebe doby, co se stala nehoda, tak jsem snila o tom mít Barbie s protetickou nohou. Znamená to pro mě hodně,“ napsala Paola na svůj instagramový profil.

A kdo další si může hrát se svou vlastní barbínou? Tak například Ester Ledecká (24), Heidi Clum, vévodkyně Kate a princ William, zpěvačka Nicki Minaj, Shakira, Katy Perry (35), Ashley Graham, Beyoncé či Justin Bieber.

Související články

Další články