Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Krásná Pamela z Účastníků zájezdu snad nestárne. Jitka Kocurová se přesto zrcadlu vyhýbá

+ Dalších 8 fotografií

Krásná Jitka Kocurová se proslavila zejména díky filmu Účastníci zájezdu, kde ztvárnila roli naivní průvodkyně Pamely. Ačkoli uběhlo od natáčení již 17 let, Jitka jako by nestárla. Na tiskové konferenci k soutěži Muž roku jsme ji vyzpovídali a kráska promluvila o svém receptu na věčné mládí. 

Svůdnou Pamelu z Účastníků zájezdu si pamatuje snad každý. Naivní blonďatá průvodkyně, která doprovázela skupinku turistů na zájezd do Chorvatska v podání Jitky Kocurové, je nepřekonatelná. Blondýnka se objevila na pondělní tiskové konferenci k Muži roku, kde poskytla eXtra.cz rozhovor, ve kterém se rozpovídala o tom, co stojí za jejím mladistvým vzhledem.

Recept na věčné mládí je podle Kocurové naprosto jednoduchý, stačí prý smích. “Já se snažím být optimistická a spokojená. Já ty vrásky mám a stárnu, ale když je člověk spokojený, pak možná ze sebe vyzařuje takovou auru a hezkou energii. Já mám vrásky ze smíchu, ne z trablů. Když člověk stárne takhle, tak je to skvělé,” směje se.

Kocurová si stárnutí nepřipouští

Jak prozradila, raději se také nedívá do zrcadla. To má prostý důvod. Když se člověk do zrcadla nepodívá, tak v podstatě neví, že stárne. Právě proto se i ona cítí stále mladá a z přibývajících roků si nedělá těžkou hlavu.

Na natáčení Účastníků zájezdu vzpomíná jenom v tom nejlepším, mnoho lidí jí film neustále připomíná. Jí osobně snímek evokuje zejména léto, teplo a moře. A co Pamela v současné době dělá a jak si žije? Je pyšnou maminkou dvou dětí, má skvělého manžela a žijí spolu v rodinném domku s bazénem. “Všechno je optimální. Doufám, že nám to dlouho vydrží,” pochvaluje si.

V pracovním životě se věnuje zejména své nadaci Slunce na dlani, která letos oslaví 20. výročí. V poslední době ji také oslovily esenciální oleje, se kterými si založila vlastní e-shop. “Žiju, užívám si sluníčka, někdy jsem samozřejmě urvaná z dětí, jsem šťastná, veselá, prdlá, jako každá normální ženská,” dodala věčně pozitivní kráska.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy