Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Krásná Pamela z Účastníků zájezdu o ideálním partnerovi. Zbožňuji muže, co se umí stydět, říká Kocurová

+ Dalších 6 fotografií

Jitka Kocurová je veřejnosti známá zejména díky své roli v Účastnících zájezdu, kde ztvárnila naivní průvodkyni Pamelu. Zároveň ale patří k osobnostem českého showbyznysu, které si pečlivě střeží své soukromí. I přesto nám na tiskové konferenci k Muži roku poskytla rozhovor, v němž padla řeč na to, kteří muži se jí líbí a kdo u ní má šanci. 

Jitka Kocurová se proslavila zejména díky roli Pamely ve filmu podle knížky Michala Viewegha Účastníci zájezdu. Ještě předtím se zúčastnila soutěže krásy a v roce 1999 získala titul 2. vicemiss České republiky. Od natočení slavného filmu se ale trochu stáhla do ústraní. Jitka se však nedávno objevila na tiskové konferenci Muže roku, protože se stala patronkou jednoho z finalistů. Na místě byla i naše redakce, které Jitka poskytla rozhovor, v němž se podělila i o to, kteří muži ji přitahují.

Ohromovat se nechá zejména charismatem mužů, které okolo nich je. Přiznala ovšem jednu zvláštnost, kterou na pánském pokolení dokáže zvlášť ocenit. “Já mám strašně ráda muže, kteří se umí stydět. U mě zapůsobí člověk, který bude krásný, sebevědomý, bude se umět stydět a bude mít okolo sebe auru,” směje se.

Nápadníci mají smůlu

I vzhled je pro ni samozřejmě důležitý, ale není tím rozhodujícím faktorem. Aby se jí muž skutečně zalíbil, musí přeskočit vzájemná jiskra a fungovat vzájemná chemie, to je to nejdůležitější. “Líbí se mi samozřejmě vysocí kluci, ale ono ve finále opravdu nejdůležitější je ten první dojem, ta chemie, která tam proběhne,” popisuje Kocurová své požadavky na ideálního muže.

Vzhledem k tomu, že Jitka jako by nestárla, o nápadníky by neměla nouzi, ti však mají smůlu. Šanci u představitelky Pamely nemá už nikdo. Nemůže si totiž vynachválit svého manžela, se kterým vychovává dvě děti – dvanáctiletého Tomáše a desetiletou Barušku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy