Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Krásná nevěsta: Patricie Solaříková se pochystala na svatbu, pak se vystavila v bikinách

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 44 fotografií
nevěsta
Patricie Solaříková (30), která jen nedávno skončila v Ulici s rolí Terezy Jordánové, si svého nově nabytého volna umí náležitě užívat. Herečka se na svém Instagramu před časem pochlubila s novinkou, že se z ní již brzy stane vdaná paní. Po vybírání šatů si zaletěla na Bali, aby si užila trochu sluníčka, než se vrhne na zařizování svatby .

Bývalá hvězda Ulice a moderátorka soutěže Masterchef už má za sebou výběr svatebních šatů, a tak se rozhodla odletět na prosluněné pláže Bali, kde za účelem nachytání bronzu odhodila oblečení a ukázala se jen v bikinách. Dříve oplácaná hvězda Novy na sobě pořádně zamakala a tělo má teď skutečně výstavní. Její snoubenec Tibor Pagáč musí být náležitě pyšný, že si bude brát takovou kočku.

Tibor Pagáč je skutečně šťastný muž a jeho svatba s herečkou nepochybně mnoho jejích obdivovatelů zarmoutí. Nová fotka v plavkách totiž ukazuje, že se Patricie Solaříková nemá za co stydět, ba naopak - má co ukázat. Krásku už před delší dobou začala velmi bavit jóga, díky které se udržuje v kondici a má tělo zpevněné tak, že by jí mohla každá žena závidět. Její proměna je navíc motivací pro ostatní ženy, které se k hubnutí teprve odhodlávají.

Ani ne před měsícem se přitom Solaříková slunila v Dubaji, odkud odjížděla naprosto nadšená ze zážitků a krás, které tam měla možnost spatřit. Zdá se, že Dubaj byla jen předzvěstí další dovolené, a tak je zcela jasné, že rozradostněná Patricie již brzy přidá další fotky na Instagram, aby se pochlubila dobrodružstvími, která na Bali zažila.

Související články

Další články