Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Nela Slováková poprvé ÚPLNĚ NAHÁ: Žhavé foto uvnitř!

Nela Slováková
Zdroj: Instagram
+ Dalších 58 fotografií
Nela Slováková (28) je známá provokatérka a ví moc dobře, jak zaujmout svoje fanoušky, a i když se někdy stává terčem kritiky za to, že je příliš odhalená, je jí to fuk. Jen ona sama ví, jak se nejlépe zpropagovat a možná i trochu na truc se vyfotila úplně nahá. A to ne jednou. Fotky, kde je poprvé v Evině rouše, najdete ve fotogalerii.

Dobrá obchodnice a naoko nestydatá provokatérka. To je Nela Slováková, která ví, jak na sebe strhnout veškerou pozornost. Nedávno zřejmě zkonstatovala, že ten nejlepší způsob, jak přilákat další fanoušky a potenciální zákazníky do její Neonkárny, je vyfotit se úplně nahá, a taky tak učinila.

V luxusním hotelu, kde se ubytovala se svými přáteli, si nezapomněla dát spršku v obří vaně a pochopitelně při tom byla nucena odhodit svůj župánek, a tak bylo možné Nelu spatřit, jak ji pánbůh stvořil. Na dalším snímku se zase opírá svým skvostným tělem o skříň.

Nevěříme, že na světě je dívka, která by postavu Nele nezáviděla.

Související články

Další články