Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Krásná Natálie z Love Islandu: Stiflerova máma zamlada, laciná verze, mají jasno lidé

Love Island: Krásnou Natálii lidé prohlásili za Stiflerovu mámu
Zdroj: koláž eXtra.cz/ Profimedia/Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 15 fotografií
PUSA

Líbačka v Love Islandu, která zamíchala kartami. Reality show je v plném proudu a hned v druhém díle si účastníci zahráli velmi zajímavou hru. Ta je zakončena polibkem, přičemž někdo to pojal opravdu vášnivě. Největší rozruch způsobila pusa od vůbec první bombshell této série, Natálie, kterou diváci na sociálních sítích označili za Stiflerovu mámu zamlada. Ta se líbala s Claudem, který tvoří pár s Venis. A ta nadšená rozhodně nebyla.  

V reality show Love Island dochází k mnoha změnám. Diváci zamíchali kartami hned na začátku druhého dílu, který vyšel již na Voyo. Účastníci se dozvěděli, že první noc nestráví s tím, koho si vybrali, ale s tím, koho jim vybrali právě diváci. Poté do vily nakráčela i nová účastnice a vůbec první bombshell této řady, Natálie.

Ta vyvolala největší rozruch na závěr, když dala pusu partnerovi jiné dívky. Účastníci si zahráli hru, která se nazývá „sexy myčka“, kdy dívky na sebe vylijí kbelík vody, sklouznou se po skluzavce do mělkého bazénku a nakonec projdou automyčkou, kde po nich chlapci stříkají z vodních pistolí a celá hra je zakončena polibkem.

Ovšem nová bombshell Natálie to vzala do svých rukou a dala pusu Claudovi, který ale nyní tvoří pár s Venis, a ta nebyla nadšená. Svou sokyni za zády pěkně pomluvila. "Já jí na vše odpověděla a snažila jsem se ji podpořit a ona udělá tohle? Je to hra, ale to mám úplně u p*dele," řekla rozzuřeně Venis. "Víte jaké to je, když máte partnera a jeho začne líbat někdo jiný a vy na to koukáte," popsala influencerka nepříjemnou situaci divákům. Natálie si z toho však nic nedělá. "Nemám důvod jí něco říkat, včera se s Claudem teprve spárovali, ale asi mě teď nemají moc rádi," popsala nová bombshell.

Nová bombshell jako Stiflerova matka

Krásná Natálie od svého vysněného muže očekává především věrnost, aby se už ve vztahu nespálila jako v nedávné minulosti. A její důvod, proč hledá lásku právě v show, je jasný. "Beru to jako příležitost randit s muži, jelikož v reálném životě nemám moc času," vysvětlila Natálie. Kráska je silně rodinně založená, a proto by v blízké budoucnosti ráda měla miminko.

Divákům nová sexbomba připomíná herečku Jennifer Coolidge zamlada, která se proslavila rolí Stiflerovy mámy v komedii Prci, prci prcičky. "Stiflerova máma z Aliexpressu," napsal fanoušek na sociální sítě show. "Úplně v ní vidím Stifflerovu mámu, nemůžu si pomoct," napsal další divák. Všichni si mladou blondýnu spojují se slavnou herečkou, jen kdyby jí bylo o třicet let méně.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Reality show Love Island 2023

Reality show Love Island 2023 vysílala TV Nova. Moderátorkou pořadu byla Zorka Hejdová. V show se hrálo o pohádkovou výhru dva miliony korun.

Vítězi Love Islandu 2023 se stali Christopher Jirout a Mária Glatzová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy