Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Krásná Natálie Grossová (18) složila zkoušky z dospělosti: Jak dopadla

Natálie Grossová odmaturovala! Jak dopadla?
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Maturita

Mladičká Natálie Grossová (18) je dcerou zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45). Její otec by byl na ni určitě právem pyšný, protože Natálie úspěšně odmaturovala na výbornou. Praktickou zkoušku navíc absolvovala přímo na muzikálu Čarodějka.

Dcera bývalého premiéra Stanislava Grosse Natálie maturovala na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka u profesora Eduarda Klezly (59) hned, jakmile to kvůli koronavirovým opatřením šlo. „Byla to těžká doba a maturanti se připravovali téměř sami. A Naty se opravdu na maturitu tři týdny učila od rána do večera,” prozradila pro deník Aha! maminka Natálky Šárka Grossová (51).

Šárka také uvedla, že je na svou dcerku opravdu pyšná. „Z dějin divadla i z muzikálu dostala za jedna!” radovala se. „Stres konečně opadl a může začít fajn léto,” doplnila Natálie. Klasické ústní zkoušky probíhaly pouze s rouškou a didaktické testy z češtiny a angličtiny se psaly také přímo ve škole.

I praktická zkouška dopadla na výbornou

Natálie dopadla excelentně také na praktické zkoušce. Bylo to i z toho důvodu, že se jí započítalo angažmá v GoJa Music Hall. „Zkušební komise ji hodnotila přímo na muzikálu Čarodějka,” dodala maminka Šárka. Po prázdninách se Natálie vrátí opět na divadelní prkna v muzikálu Čarodějka. V září by se mělo odehrát minimálně patnáct představení, která jsou přeložená z loňského roku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy