Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nádherná ňadra! Přítelkyni Adama Mišíka muži chválí za odvahu. Ale závistivé Češky jí nadávají

Veřejnost její prsa řeší od víkendu.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Už 4 dny česká veřejnost řeší přítelkyni zpěváka Adama Mišíka (20). Nádherná Diana Kratochvílová na vyhlašování Českého lva vynesla provokativní šaty, ve kterých prim hrají její přírodní ňadra. Muži ji chválí. České ženy ale zuří.

Diana Kratochvílová je nádherná žena a má sexy postavu. Na vyhlašování ankety Český lev 2018 si vzala šaty s výrazným výstřihem. A strhla se mela.

Zejména mnohé české ženy zuří, že Diana prý vypadá jako laciná šlapka. Muži naopak přítelkyni Adama Mišíka chválí za odvahu. Prý je dobře, že ukáže přírodní ňadra a nemá trčící silikony jako každá druhá celebritka v Česku.

Muži nechápou, proč Diana schytala tolik kritiky. Má krásná velká prsa a čeští chlapi si umí představit, jak si s nimi pohrávají v posteli.

Češky ale zuří a Dianě ošklivě nadávají. Posmívají se jí za prsa a za výběr šatů. Padají opravdu hrubé nadávky. Na některé profily, které píšou nenávistné příspěvky, jsme se podívali. Většinou jde o ženy kolem 40 let, které trpí obezitou. Ty používají opravdu nechutná slova. Co za tím, dámy, je? Je to závist, že je někdo mladý a úspěšný?

Související články

Další články