Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Krásná Monika Bagárová slaví 26: Nejsvůdnější fotky předtím, než se stala maminkou

Monika Bagárová
Zdroj: archiv M. Bagárové
+ Dalších 23 fotografií
NAROZENINY
Zpěvačka Monika Bagárová dnes sfoukává z dortu 26 svíček a ačkoli určitě od svých nejbližších dostane spoustu krásných dárků, ten úplně nejdůležitější má už přes měsíc – narození rozkošné dcerky, kterou s přítelem Makhmudem Muradovem pojmenovali Rumia. Podívejte se do fotogalerie na nejhezčí snímky jedné z nejkrásnějších hvězd českého showbyznysu od písklete v SuperStar až po současnost.

Oslava

„Slavit to určitě budeme, ale jen v malém kruhu přátel a rodiny,“ řekl eXtra.cz Makhmud Muradov. Co partnerce připravil za překvapení, ale pochopitelně nechtěl prozradit. Sama Monika na volání nereagovala, středobodem jejího vesmíru je nyní dcera, na nic jiného nemá ani náladu, ani čas.

A co o ní vlastně víme?

Pískle ze SuperStar

Monika Bagárová (26) se narodila 5. červenec 1994 v Brně, kam se velmi často vrací i přesto, že dnes už kvůli své profesi dávno žije v hlavním městě. Na svou rodinu, rodiče, sourozence či prarodiče a další, nedá dopustit, mají až neuvěřitelně intenzivní a záviděníhodné vztahy.

V roce 2009 se jako patnáctiletá dostala do SuperStar, kde překvapila tím, že z hrdla na pohled roztomilé malé panenky vycházely čisté tóny velmi silného hlasu. Na rozdíl od spousty dalších jejích kolegů ze soutěže se v branži prosadila a z celého ročníku první československé varianty soutěže je o ní slyšet zdaleka nejvíc.

Souvisí to nejen se zpěvem, ale i s tím, že ze začátku obrovsky stydlivá dívenka po čase lehce odhodila zábrany a dokáže svůj půvab nevulgárně využít ve svůj prospěch. I díky tomu má úspěchy nejen na pódiích, ale i v reklamách nebo na svém Instagramu.

Její lásky

Od doby pěvecké reality show patří k jejím nejbližším kamarádům Honza Bendig (26) a Markéta Konvičková (26), s nimiž tvoří nerozlučnou partu. „Nedám na ně dopustit, máme se hrozně rádi,“ tvrdí Monika. Z Bendiga se nakonec stal i její soused, aby to k sobě neměli daleko. A Markétě, ostravské patriotce, nyní aspoň po telefonu zase denně radí s průběhem těhotenství

Monika, která se letos vrátila do SuperStar coby porotkyně, měla několik hojně propíraných milostných vztahů. Na začátku kariéry se zamilovala do Bena Cristovaa (33), později randila s pohledným Američanem nebo odrostlým zázračným dítětem, bubeníkem Davidem Hodkem

Nakonec ale zakotvila v náručí charismatického bojovníka Makhmuda Muradova, o němž snad jako o prvním řekla, že si dokáže představit, že spolu budou mít děti a bok po boku zestárnou.

Miminko

V prosinci 2019 oznámila, že spolu čekají miminko, malá Rumia přišla na svět 27. května 2020. Pravidelně se na svém Instagramu rozplývá ze svého malé štěstíčka, je vidět, jak moc jí Rumia změnila život.

Do práce se zatím jen tak nevrátí, ale natrvalo na mateřské dovolené nezůstane.

„Sama jsem zvědavá na to, jak dlouho vydržím nepracovat, jak dlouho budu doma. Rozhodně bych chtěla minimálně dva tři měsíce zůstat s dítětem, ale uvidíme. Rozhodně mám kolem sebe skvělé lidi. Mach pomůže, vím, že bude skvělý táta. A později bude možné vzít miminko na koncert, když budu vědět, že v zákulisí s ním bude přítel, máma nebo táta,“ řekla nám k tomu Monika před časem.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy