Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Krásná moderátorka ukázala své přednosti a válela se v bílém prášku! Veronika provokovat umí dokonale!

Zdroj: Lukáš Zrůst
+ Další 2 fotografie
Veronika Sasková Farářová byla odejita z pozice vedoucí pořadu Top Star na TV Prima. Bylo to trochu nespravedlivé, ale už se tomu směje. Jde totiž z kšeftu do kšeftu a je ráda, že je o ni tak velký zájem. A to dokazují i nové fotky, které nafotila s Lukášem Zrůstem. Moderátorka zvolila originální přístup a výsledek jsou skvělé snímky!

"Od prosince minulého roku jsem byla nucena z Primy odejít. Mrzelo mě to, ale osobní vztahy už byly tak vyhrocené, že nešlo ve spolupráci pokračovat. Informace, které naznačují jakékoliv mé profesní pochybení, jsou lživé," uvedla krásná moderátorka pro eXtra.cz.

Ale odchod z televize jí nezabránil, aby dál rozjížděla svou kariéru. Zájem o ni je a z Veroniky se stává pěkně žhavé zboží. Ze zářivé blondýny se stala tajemná sexy bruneta a její fotky nemají chybu.

"Moc mě nebaví fotit klasické fotky, nejsem modelka a nikdy jsem se za ni nepovažovala, a tak jsem uvítala nápad nafotit trochu akčnější fotky. S fotografem Lukášem Zrůstem jsme nakoupili mouku a pak už jsem byla jak „řízek“. Mouku jsem měla naprosto všude! No, mouku, později už spíš těsto," říká.

"Focení v pohybu je vždy náročné jak pro fotografa, tak pro modelku. Fotograf musí zachytit několik věcí v jeden moment. A já jsem odcházela z totálně odřenými koleny," uzavírá svoji zkušenost.

Související články

Další články