Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Krásná moderátorka televize Nova Petra Svoboda se vdala! Podívejte se na svatební fotky

+ Dalších 14 fotografií
svatba
Krásná moderátorka Petra Svoboda (36) a její partner Ondřej Křivka si dnes řekli své ano v kostele svatého Tomáše v Praze na Malé Straně. Svatbě předcházely zásnuby, které dvojice oznámila počátkem letošního roku po pěti letech vztahu.

Moderátorka, která je matkou dcery Ráchel a s manželem nyní očekávají narození syna, bude používat příjmení obou svých potomků, tedy jméno Petra Křivková – Svoboda. „Chtěli jsme s manželem stihnout svatbu do narození syna, aby se narodil do úplné rodiny. Ráchel byla naše nádherná družička. Jsme šťastní,“ vyjádřili se stručně novomanželé.

Petra a Ondřej Křivka tvoří pár už po celých 5 let a nyní se rozhodli svou lásku zpečetit. Za pár týdnu očekávají rovněž příchod synka, na kterého se těší jak oni, tak jeho starší sestřička Ráchel.

Na svatbě to všem moc slušelo, nejvíc ale samozřejmě zářila nevěsta, která díky těhotenskému bříšku jen kvete. Nevěsta i družička oblékly šaty na míru ze salonu Poner.

Mohlo by vás zajímat

Další články