Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná moderátorka Savarová prožívá nejtěžší dny života: Co se jí stalo dva roky po svatbě se záhadným podnikatelem?

Aneta Savarová nemá za sebou hezké dny.
Zdroj: profimedia.cz
Bývalá moderátorka České televize Aneta Savarová (30) prožívá velmi složité dny. Pouhé dva roky po svatbě se totiž rozvádí. Vztah s kontroverzním podnikatelem Janem Harangozzem (50) ji stál mnoho energie a sil.

Aneta Savarová (30) je smutná, ale vztah s kontroverzním podnikatelem Janem Harangozzem prostě nevyšel. Složité manželství končí po dvou letech.

„Ano, rozvedla jsem se, ale více to nebudu komentovat. Nezlobte se, nechci to více rozebírat, chci si chránit soukromí,“ uvedla pro Blesk.cz Savarová.

Savarová vždy vztah s Harangozzem tajila. Nechtěla, aby se na České televizi vědělo, kdo je jejím partnerem. V roce 2014 potvrdila sňatek, ale odmítla mluvit o manželovi. Jeden čas jí hrozilo, že by se kvůli manželství mohla dostat do střetu zájmů. Tehdy se jí vedení České televize ale zastalo, že manželství je soukromá věc.

„O vstupu Anety Savarové do manželství jsme informováni. Soukromí zaměstnanců ale, pokud přímo nezasahuje do jejich práce, nemáme právo jakkoli komentovat,“ řekla tehdy Blesku mluvčí ČT Alžběta Plívová.

Bývalý chomutovský taxikář Jan Harangozzo byl stíhán v kauze tzv. konkurzní mafie bývalého ústeckého soudce Jiřího Berky. Podle obžaloby měl uplácet úředníka NBÚ Vladimíra Šišu výměnou za informace z vyšetřování korupce a finanční kriminality. V roce 2010 ho soud obvinění zprostil, připomíná Blesk.

Související články

Další články