Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Krásná moderátorka Renáta Czadernová se brzy stane maminkou. Podívejte se, jak se s fešným přítelem připravují na miminko

Těm to ale sluší.
+ Další 2 fotografie
Novácká moderátorka Renáta Czadernová (31) už se nemůže dočkat vytoužené holčičky. Sice o svém soukromí nerada mluví, natož o miminku, ale přeci jen udělala výjimku. Nechala nahlédnout, jak se s hezounem Michalem připravují na příchod potomka.

Sympatická brunetka nechce nic zanedbat, tak už radši před porodem chce mít vše připravené, aby nic nezanedbala. Je v sedmém měsíci těhotenství, takže rodit bude opravdu za chvíli, uteče to jako voda.

S Michalem se tedy rozhodli konečně navštívit obchod pro budoucí rodiče a vypadali u toho opravdu rozkošně. Vše si zkoušeli, na všechno se ptali, protože je to jejich první dítě, takže o ničem nemají ani páru. Ale i s těmi cvičebními panenkami jim to vážně seklo.

„Na příchod naší holčičky se natolik těšíme, že jsme neodolali a rozhodli jsme se pořídit základní věci už teď,“ říká nadšeně Renáta. „Nakoupili jsme zatím jen velké věci jako kočárek, autosedačku, vaničku a neodolala jsem krásnému fusaku. Zapotřebí je toho ale daleko, daleko více,“ směje se moderátorka, která zatím chodí do práce, ale brzy už půjde na mateřskou.

Ale ví, že velké nákupy ji ještě čekají. Přeci jen takové malé miminko toho potřebuje víc, než si dokážeme představit, takže až bude mít víc času, tak se do zařizování dětského pokoje pořádně ponoří. A přítel ji v tom nenechá na holičkách. Je na nich vidět, jak se oba moc na dítě těší a Michal dokonce chce být i u porodu.

Mohlo by vás zajímat

Další články