Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Krásná moderátorka Jasmina Alagič se dnes poprvé objeví v SuperStar

+ Další 2 fotografie
Pěvecká show SuperStar přechází do další fáze. Po castinzích čeká na soutěžící asi nejtěžší etapa celé show – Super Výběr. Natáčení probíhalo tři nekonečně dlouhé noci, končilo v ranních hodinách a soutěžící zažili křest ohněm. Spousta z nich si sáhla na dno psychických, ale i fyzických sil. Stačilo jediné zaváhání a sen o slávě se mohl okamžitě rozplynout. Celou dobu s nimi byla moderátorka Jasmina Alagič (28), která jim byla oporou. Nebude ji potřebovat i ona?

Kromě napínavých chvil a spousty výborných, ale i špatných pěveckých výkonů se diváci dočkají premiéry slovenské moderátorky s bosensko-maďarskými kořeny Jasminy Alagič.

Jasmina bude SuperStar provázet od Super Výběru, od semifinálových kol se pak k ní připojí moderátorský matador a velký profesionál Leoš Mareš (41). Jasmina se soutěžícími strávila celý večer.

Společně s nimi prožívala nervozitu, smutek i radost, byla jim oporou, měla pro ně pochopení, ale i slova útěchy. Ještě než se v SuperStar vůbec objevila, tak si ji spoustu fanoušků v Česku i na Slovensku oblíbilo.

Našli se ale i takoví, kteří byli skeptičtí, zda to po boku moderátorského esa Leoše Mareše vůbec zvládne. Jestli to bude propadák, nebo pořádné překvapení se dozvíte už dnes večer.

SuperStar Super Výběr nově v neděli od 20:20 na Nově.

Související články

Další články