Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná moderátorka Iveta Vítová HLÁSÍ NÁVRAT: Kdy přesně se můžete na vnadnou modelku těšit a bude mít na sobě velký výstřih?

Iveta už se na nás zítra bude usmívat z televizní obrazovky.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Fanoušci vnadné moderátorky Ivety Vítové (34) mohou jásat. Konečně se dočkají a svou oblíbenkyni uvidí na televizní obrazovce. Kdy se na tu slávu mohou těšit?

Krásná modelka Iveta Vítová po třech letech od narození dcery Anetky usedne za moderátorský pult. Diváci ji poprvé od mateřské dovolené uvidí ve čtvrtek v Odpoledních Televizních novinách, které začínají v 17 hodin na Nově.

Co všechno velkému návratu předcházelo? Přeci jen tři roky je dlouhá doba na to, aby si dovolila jen tak bez přípravy stoupnout před kameru.

„Mám za sebou hodně kamerových zkoušek, a tak věřím, že už mě nic nepřekvapí. Když tedy pominu nervozitu. Ta se určitě dostaví v okamžiku, když uslyším od režie: ‚Tak za pět sekund!’ Přesto se na to už těším a věřím, že mi diváci prominou chyby, které s největší pravděpodobností ze začátku přijdou,“ říká trošku ustrašeně Iveta.

Ta se stane stálicí moderátorských hvězd televize Nova, takže se tréma a nedostatky brzy vytratí a opět bude profesionálka se vším všudy, jako tomu bývalo v minulosti.

Související články

Další články