Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Krásná moderátorka Hanka Mašlíková a její nová prsa: Víme, jaká si nechá udělat!

Hanka prostě cvičí furt.
+ Dalších 17 fotografií
Krásná moderátorka Hana Reinders Mašlíková se už brzy bude moct pochlubit novým hrudníkem. Jak se redakci eXtra.cz podařilo zjistit, během následujících dnů podstoupí bolestivý zákrok, při němž jí budou vyjmuty současné silikonové implantáty a nahradí je nové. Redakci se podařilo zjistit, že kráska plánuje dokonce menší velikost.

Jak jsme informovali, Hanka bude mít brzy nová ňadra. „Hanka by během dvou až tří týdnů měla podstoupit operaci u vyhlášeného plastického chirurga Libora Kmenta. Říkala, že je ráda, že bude mít nová ňadra. Mělo by jít o kliniku Esthé, kde zákrok podstoupí,“ řekla eXtra.cz kamarádka moderátorky. Informace nám poté oblíbená moderátorka Snídaně s Novou potvrdila.

Otázkou ale bylo, jaká prsa Hanka zvolí. Zda půjde o stejnou velikost, zvětšení, nebo se stane majitelkou menšího hrudníku. Podle našich informací má dojít ke zmenšení. „Mluvila o tom, že chce o něco menší,“ řekla redakci dobře informovaná kamarádka. Hanka se k velikosti už nechtěla vyjadřovat, když jsme ji oslovili. Informaci ale nepopřela.

Prsa Hanky Reinders vždy budila mnoho emocí. A teď je jasné, že až předvede svůj nový hrudník, opět půjde o pořádnou porci emocí.

Mohlo by vás zajímat

Další články