Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Krásná moderátorka Gabriela Lašková poprvé ukázala svého rozkošného syna

Gabriela je šťastná maminka.
+ Dalších 24 fotografií
Česká Miss 2013 a moderátorka primáckého zpravodajství Gabriela Lašková před pár dny porodila. Stalo se tak na Velký pátek a její syn dostal jméno Benedikt. Sice nejdříve tvrdila, že své prvorozené dítě nechce ukazovat, ale nakonec se s ním stejně pochlubila na sociálních sítích. A není se čemu divit. Její maličký je opravdu nádherné miminko!

„Chtěli jsme si ho první dny nechat jen pro sebe, rodinu a nejbližší přátele. Ale dneska jsme si ten náš poklad dovezli domů a já už se nemohla dočkat, až se o tu radost podělím,“ radovala se na svém Instagramu.

Nejdříve ukazovala těhotenské bříško, poté šla ven se snímkem, kde je její novorozený syn v autosedačce a posléze ukázala jeho pokojíček. Nyní to už nejspíše nevydržela a ukázala na sociálních sítích svůj krásný poklad.

„Benedikt. Náš maličký syn. Jedna z prvních fotek doma. Láska na první pohled a na celý život. Bože, jak my tě milujeme,“ napsala k rozkošné fotce Gabriela Lašková.

Mohlo by vás zajímat

Další články