Moderátorka Eva Decastelo (37) je sice menšího vzrůstu, ale sexappeal jí rozhodně nechybí a sama si je toho vědoma. Teď potěšila své fandy tím, že odkrývá i něco ze svého „soukromí“ a ukazuje, co může laskat jen její muž René. Co ji k tomu vedlo, aby začala s takovou rajcovní výzvou?

„Teprve nedávno jsem objevila Instagram, asi jako jeden z posledních lidí na tomto světě. Ale přišlo mi smutné, že lidi tam sdílí fotky, co si dávají i na svůj Facebook, že tam nedávají nic originálního. Tak jsem přemýšlela, jak to tam trochu rozproudit, a přišla jsem na podprsenkovou výzvu. Jako jedna z mála mám ještě v šoubyznysu přírodní prsa a i po dvou dětech se za ně stydět nemusím, tak proč je neukázat,“ prozradila nám se smíchem Eva.

Ale nežárlí pak její manžel, že ukazuje své vnady nejen celému národu, ale i vlastně celému světu? Neměli pak doma kvůli tomu tichou domácnost?

„Samozřejmě než jsem s tím začala, tak jsem se poradila se svým mužem, který je naštěstí hodně tolerantní a ví, že jsem jenom jeho a vždy budu. A hlavně tam neukazuji nic perverzního ani intimního, takže se z něj stal spíš můj velký fanda,“ dodala sexy moderátorka.

Jenže přes to všechno nastal jeden velký problém, Evě docházejí podprsenky! Tak kdybyste náhodou měli doma podprdu, kterou nenosíte a je velikosti 80C, tak šup sem s ní k nám do redakce, Evička bude šťastná a hned se vám v ní vyfotí na svůj Instagram „decasteloeva“. Posílejte je na adresu: Redakce eXtra.cz, Švédská 1373/51, Praha 5, 150 00.