Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná modelka se z Kypru vrátila se záhadnou nemocí a čekala na smrt! Na léčbu potřebuje nyní velké peníze! Pomůžete jí?

Krásná modelka se z Kypru vrátila jako ležák.
Zdroj: archiv, Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Příběh krásné modelky Michaely Kevelyové (21) vás velmi oslovil a zasáhl vaše srdce. Ta dívka má neskutečnou sílu, ale potřebuje vaši pomoc. Z výletu na Kypr se vrátila jako dívka, která měla jen čekat na smrt. Jenže řekla si, že bude žít. Pomůžete jí?

Slovenská modelka odjela v roce 2015 pracovat na Kypr. Na brigádu se velmi těšila. To ještě netušila, že na ostrově bude bojovat o holý život. Jednoho dne se probudila s bolestí ramene a pravé ruky. „Myslela jsem, že mi zatuhly svaly od průvanu nebo klimatizace,“ řekla deníku Blesk, který její příběh přinesl.

Jenže dívce šlo o holý život. Postihla ji míšní ischemie. Ucpala se jí tepna, která vyživuje míchu. Celé tělo ochrnulo, došlo k multiorgánovému selhání. Lékaři absolutně netušili, proč je dívka najednou na smrtelné posteli. Prognóza byla děsivá – Míšu podle lékařů čekaly poslední dva měsíce života.

Jenže rodina se temnému osudu dokázala vzepřít. Míša bojuje o návrat do života v lázních Klimkovice, kde ji učí znovu chodit. Jde to velmi pomalu a léčba je velmi nákladná.

„Podle pana primáře z Klimkovic bych tady potřebovala být alespoň půl roku. A jeden měsíc tady stojí 3000 euro,“ sdělila redakci eXtra.cz Michaela. Půlroční léčba tak vyjde bezmála na půl milionu korun. To je částka, kterou rodina krásné modelky momentálně nemá. Pokud chcete pomoci i vy, více podrobností o jejím děsivém příběhu najdete ZDE.

Související články

Další články