Krásná česká modelka Nikola Buranská je neustále na cestách, hodně jezdí za prací do Německa, za rodinou na Moravu a také do Dánska, kde hraje fotbal její přítel. To samozřejmě znamená, že je neustále v pohybu.

Poslední dobou se jí ale vysloveně nedaří. Před necelými dvěma měsíci zemřel její tatínek a loučení s ním bylo samozřejmě obrovsky bolestivé. "Měla jsem s tátou moc hezký vztah. Hrozně mi chybí, myslím na něj každý den,” smutně poznamenala.

Nikola se podělila i o hodně nepříjemný zážitek, který ji potkal v Mnichově, kde fotila reklamní kampaň. Byla totiž napadena neznámým mužem, který svým zjevem hodně připomínal imigranta. "Na ulici mne napadl jeden chlap, chtěla jsem nastoupit do auta a on se mě snažil vytáhnout. O peníze mu asi nešlo, sápal se po mně, ale kabelka ho nezajímala. Naštěstí jsem tam byla s holkami, tak jsme to ustály, bylo to ale celkem děsivé. Nikomu bych to nepřála,“ vyprávěla modelka.

„Byl to dost nepříjemný pocit, když se mě snažil vytáhnout z auta. Člověk musí být pořád obezřetný,” dodala kráska. Bohužel dnešní doba nahrává podobným činům. K útokům v Evropě dochází čím dál častěji a bezpečnost jaksi vymizela.