Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Krásná modelka Buranská se stala obětí terorismu: Napadl ji imigrant!

Nikola měla v Mnichově namále!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Velmi nepříjemný zážitek má za sebou česká modelka Nikola Buranská. Během její cesty do Mnichova ji totiž napadl muž, který vzhledem hodně připomínal imigranta. Naštěstí se ale vše obešlo bez zranění, nicméně obezřetnost je v dnešním světě povinností za jakékoliv situace.

Krásná česká modelka Nikola Buranská je neustále na cestách, hodně jezdí za prací do Německa, za rodinou na Moravu a také do Dánska, kde hraje fotbal její přítel. To samozřejmě znamená, že je neustále v pohybu.

Poslední dobou se jí ale vysloveně nedaří. Před necelými dvěma měsíci zemřel její tatínek a loučení s ním bylo samozřejmě obrovsky bolestivé. "Měla jsem s tátou moc hezký vztah. Hrozně mi chybí, myslím na něj každý den,” smutně poznamenala.

Nikola se podělila i o hodně nepříjemný zážitek, který ji potkal v Mnichově, kde fotila reklamní kampaň. Byla totiž napadena neznámým mužem, který svým zjevem hodně připomínal imigranta. "Na ulici mne napadl jeden chlap, chtěla jsem nastoupit do auta a on se mě snažil vytáhnout. O peníze mu asi nešlo, sápal se po mně, ale kabelka ho nezajímala. Naštěstí jsem tam byla s holkami, tak jsme to ustály, bylo to ale celkem děsivé. Nikomu bych to nepřála,“ vyprávěla modelka.

„Byl to dost nepříjemný pocit, když se mě snažil vytáhnout z auta. Člověk musí být pořád obezřetný,” dodala kráska. Bohužel dnešní doba nahrává podobným činům. K útokům v Evropě dochází čím dál častěji a bezpečnost jaksi vymizela.

Související články

Další články