Ukrajinská modelka Anna Zajačivska se zamilovala do italského miliardáře Gianluca Cervara. A toho jí záviděla snad každá žena. Po nějaké době ji miliardář požádal o ruku a minulý rok měli velkou svatbu v kostele. Jenže vše nebylo tak zalité sluncem, jak vypadalo. Jednou se šla modelka projít a už se nevrátila. Nikdo netušil, kde by mohla být, a miliardář měl o ni obavy. Nahlásil na policii její únos.

Později se zjistilo, že krásku nikdo neunesl, ale ona sama utekla. A to rovnou k jinému muži. Už dál nemohla snášet život ve zlaté kleci a jak se k ní miliardář choval, že vzala do zaječích. Anna tvrdí, že ji její manžel bil a ponižoval. Dokonce ji při hádce i plivl do tváře.

Když se rozjelo vyšetřování, modelka na sociální síti zveřejnila fotografie s neznámým mužem. Vypadala na nich zamilovaně a spokojeně a označila je hashtagem „svoboda“.

„Tvůj manžel je v Miláně, zatímco ty bydlíš u jiného muže v New Yorku. Vdaná žena uteče a nikomu nic neřekne,“ řekl rozčílený miliardář, který modelce hned vynadal. Anna mu v minulosti dala už jednu šanci. Jednou před ním utekla k rodičům na Ukrajinu, on tam ale za ní přijel a omlouval se jí. Teď už mu ale neodpustila a začala žít nový život s novým mužem.

V New Yorku má navíc rozjetou modelingovou kariéru. Gianluca se ale tak lehce vzdát své modelky nechce. Zažaloval ji za to, že porušila předmanželskou smlouvu, a obvinil ji, že mu ze sejfu ukradla 160 tisíc korun.