Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krásná modelka a manželka miliardáře záhadně zmizela. Nikdo nemohl uvěřit tomu, co se stalo!

Tohle nikdo nečekal!
Zdroj: instagram.com
Byla to láska jako z pohádky, ale vše dopadlo úplně jinak, než si vysnili. Manželka italského miliardáře záhadně zmizela. Vyhlásil po ní pátrání, ale když zjistil, kde byla, nemohl tomu uvěřit.

Ukrajinská modelka Anna Zajačivska se zamilovala do italského miliardáře Gianluca Cervara. A toho jí záviděla snad každá žena. Po nějaké době ji miliardář požádal o ruku a minulý rok měli velkou svatbu v kostele. Jenže vše nebylo tak zalité sluncem, jak vypadalo. Jednou se šla modelka projít a už se nevrátila. Nikdo netušil, kde by mohla být, a miliardář měl o ni obavy. Nahlásil na policii její únos.

Později se zjistilo, že krásku nikdo neunesl, ale ona sama utekla. A to rovnou k jinému muži. Už dál nemohla snášet život ve zlaté kleci a jak se k ní miliardář choval, že vzala do zaječích. Anna tvrdí, že ji její manžel bil a ponižoval. Dokonce ji při hádce i plivl do tváře.

Když se rozjelo vyšetřování, modelka na sociální síti zveřejnila fotografie s neznámým mužem. Vypadala na nich zamilovaně a spokojeně a označila je hashtagem „svoboda“.

„Tvůj manžel je v Miláně, zatímco ty bydlíš u jiného muže v New Yorku. Vdaná žena uteče a nikomu nic neřekne,“ řekl rozčílený miliardář, který modelce hned vynadal. Anna mu v minulosti dala už jednu šanci. Jednou před ním utekla k rodičům na Ukrajinu, on tam ale za ní přijel a omlouval se jí. Teď už mu ale neodpustila a začala žít nový život s novým mužem.

V New Yorku má navíc rozjetou modelingovou kariéru. Gianluca se ale tak lehce vzdát své modelky nechce. Zažaloval ji za to, že porušila předmanželskou smlouvu, a obvinil ji, že mu ze sejfu ukradla 160 tisíc korun.

Související články

Další články