Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Krásná modelka (†25) nejspíš spáchala sebevraždu týden po rozchodu s hvězdným fotbalistou: Zanechala po sobě synka

Zdroj: Instagram Kasia Lenhardt / koláž eXtra
+ Dalších 6 fotografií
úmrtí
Fotbalista Jerome Boateng (32) z Bayernu Mnichov utrpěl dva smutné momenty jen krátce po sobě. Po rozchodu s modelkou Kasiou Lenhardt (†25) přišel velký šok. Bývalou přítelkyni našli mrtvou v jejím bytě jen týden poté, co pár oznámil rozchod. Zbyl po ní pětiletý syn...

Berlínští policisté dorazili v úterý do bytu modelky Kasii Lenhardt a našli ji mrtvou. Podle úřadů není její smrt nijak podezřelé. „Včera (v úterý) kolem osmé hodiny večer v Charlottenburgu k policejní akci. Šlo o podezření, že by mohlo jít o sebevraždu. V domě byla nalezena osoba bez známek života. Nejsou žádné důkazy o zapojení další strany,“ uvedl mluvčí tamních policistů. Po modelce zbyl pětiletý syn Noah, kterého měla z předešlého vztahu.

Je to jen týden od doby, co se Kasia a fotbalista Jerome Boateng rozešli. Jejich vzkaz trvat rok a čtvrt. Polská modelka nosila vytetované jméno své lásky, ale na rozchod nakonec dojít muselo. Kasia tvrdila, že byl vztah plný lží a fotbalista z mnichovského Bayernu ji neustále podváděl.

Pro německé noviny Bild promluvil Boateng a na expřítelkyni nenechal nit suchou. Podle jeho slov stála právě Kasia za tím, že se mu rozpadl předchozí vztah s Rebeccou Silverou, se kterou má dvě děti, a navíc mělo dojít i na vydírání. Stejný názor zastává i matka fotbalistových dětí. „Kasia mi zničila rodinu, nenechám ji zničit i Jeromeho. Nedovolím jí, aby si hrála na oběť, způsobila nám už dost škod,“ promluvila Rebecca.

Související články

Další články