Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná modelka (†24) podlehla rakovině: Do poslední chvíle věřila, že strašnou nemoc porazí

Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
Krásná modelka a blogerka Nara Almeida podlehla zákeřné nemoci. Do poslední chvíle však statečně bojovala a věřila, že souboj vyhraje. Pro všechny její fanoušky a blízké je to obrovská ztráta. Její život se smrtící nemocí sledovalo přes 4,5 milionu lidí.

Nara Almeida byla známá nejen ve své rodné Brazílii, ale své fanoušky měla po celém světě. Byla nádherná a velmi úspěšná. Svou osobností a citem pro módu ovlivnila několik milionů lidí.

Dívka se v srpnu minulého roku dozvěděla krutou zprávu. Lékaři jí diagnostikovali rakovinu žaludku v té nejtěžší formě. Tuto informaci nesla Nara celkem statečně. Od první chvíle věřila, že nemoc překoná a pomůže dalším nemocným lidem. Bojovala jako lvice do poslední chvíle. Bohužel se jí to však nepodařilo.

Na svém Instagramu, kde ji sledovalo přes 4,5 milionu fanoušků, zveřejňovala i velmi intimní a bolestivé zážitky z nemocnice. Fotila se i ve chvílích, kdy se jí rakovina rozšířila i do dalších orgánů. Byl to velmi smutný pohled.

Celou dobu jí byl po boku její přítel Pedro, který jí předával energii. Pár dní po její smrti napsal na svou sociální síť dojemný vzkaz: ,,Navždy tady bude se mnou a v mém srdci. Bude dál přenášet svou krásnou energii na tomto světě."

Související články

Další články