Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Krásná misska Lucie Janošová prozradila, že na světové soutěži jsou drsné podmínky! Hlídá ji dokonce policie

Užívá si Malajsie...
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Kráska Lucie Janošová (22) před časem získala národ nejen svým úsměvem, ale i skvělým vystupováním v soutěži Supermiss, kde získala titul Miss Tourism Czech Republic. Díky tomu před pár dny odlétla na světovou soutěž Miss Tourism World v Malajsii. Pro eXtra.cz popsala, jaké podmínky tam panují...

Krásná Lucie se netají tím, že volba královny krásy je náročná. "Pořád trénujeme choreografie na finálový večer. Zkoušíme klidně i do nočních hodin. Je to velmi náročné, prakticky se nezastavíme. Zajímavostí je, že venku nesmíme chodit samy. A když někam jako skupinka dívek jdeme, tak nás musí doprovázet policie," popsala krásná Česka, která věří, že zaútočí na nejvyšší příčky.

Půvabná brunetka se ocitla v Malajsii mezi obří konkurencí. "Je cítit velká rivalita, ale soustředím se na sebe. Dám při finálovém večeru ze sebe všechno," dodala Lucie.

Finále je stanoveno na 27. ledna a Lucie má mezi velkou konkurencí nemalé šance. V modelingu začínala už ve svých 18 letech a mnohým bylo jasné, že tahle kráska si jednou dojde pro nejprestižnější ocenění.

Související články

Další články