Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Krásná misska Lucie Janošová prozradila, že na světové soutěži jsou drsné podmínky! Hlídá ji dokonce policie

Užívá si Malajsie…
+ Další 4 fotografie
Kráska Lucie Janošová (22) před časem získala národ nejen svým úsměvem, ale i skvělým vystupováním v soutěži Supermiss, kde získala titul Miss Tourism Czech Republic. Díky tomu před pár dny odlétla na světovou soutěž Miss Tourism World v Malajsii. Pro eXtra.cz popsala, jaké podmínky tam panují...

Krásná Lucie se netají tím, že volba královny krásy je náročná. „Pořád trénujeme choreografie na finálový večer. Zkoušíme klidně i do nočních hodin. Je to velmi náročné, prakticky se nezastavíme. Zajímavostí je, že venku nesmíme chodit samy. A když někam jako skupinka dívek jdeme, tak nás musí doprovázet policie,“ popsala krásná Česka, která věří, že zaútočí na nejvyšší příčky.

Půvabná brunetka se ocitla v Malajsii mezi obří konkurencí. „Je cítit velká rivalita, ale soustředím se na sebe. Dám při finálovém večeru ze sebe všechno,“ dodala Lucie.

Finále je stanoveno na 27. ledna a Lucie má mezi velkou konkurencí nemalé šance. V modelingu začínala už ve svých 18 letech a mnohým bylo jasné, že tahle kráska si jednou dojde pro nejprestižnější ocenění.

Mohlo by vás zajímat

Další články