Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Krásná misska Lucie Janošová bude reprezentovat naši zemi na světové soutěži v Malajsii

Lucie má velké šance...
Zdroj: Petr Šebesta
Usměvavá kráska Lucie Janošová (22) z Prahy si před časem získala národ nejen svým úsměvem, ale i sexy postavou. Navíc její milé a pozitivní vystupování ji v soutěži Supermiss dostalo k prvenství o titul Miss Tourism Czech Republic. Díky tomu teď 9. 1. odlétá na světovou soutěž Miss Tourism World v Malajsii.

Lucie do modelingu fušuje už nějakou dobu a poměrně jí to jde. Sází především na přirozený vzhled a milé vystupování. Nikdy nefandila příliš extravagantnímu make-upu nebo outfitům a díky její přirozené kráse se za ní otočí každý chlap. Teď se podívá do Malajsie, kde předvede svou krásu...

Finále je stanoveno na 27. ledna a Lucie má mezi velkou konkurencí nemalé šance. V modelingu začínala už ve svých 18 letech a mnohým bylo jasné, že tahle kráska si jednou dojde pro nejprestižnější ocenění. Dokonce byla finalistkou několika soutěží krásy.

Je celkem s podivem, že takový andílek, jakým Lucie je, dokáže pózovat jako sexy dračice. Nemylte se, i když je to čistá duše, při promenádě v plavkách vás dokáže pěkně nažhavit. A na to v Malajsii bude hodně sázet. Držme jí palce!

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy