Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Krásná Miss z donucení podstoupila liposukci, ta ji nakonec zabila!

Kráska měla celý život před sebou.
+ Další fotografie

Krásná dívka se měla stát lékařkou a žít normální život, ale vše jí pokazil svět modelingu. Během liposukce, kterou vyhrála v soutěži krásy, zemřela.

Teprve 19letá Catherine Cando byla studentkou medicíny a přivydělávala si jako glamour modelka. Zúčastnila se také soutěže krásy Queen of Duran v jejím rodném Ekvádoru, kde se umístila jako první a vyhrála kromě korunky a jiných cen i liposukci zdarma.

Catherine původně na liposukci vůbec nechtěla jít a chtěla ji darovat někomu jinému. Rozhodčí ji ale přesvědčili, že by na zákrok jít měla, a z nemocnice jí pořád volali, tak se kráska rozhodla, že pro svůj klid liposukci podstoupí.

Na začátku ledna misska liposukci podstoupila na soukromé klinice a zákrok měl tragický následek. „Řekli mi, že zemřela na otok mozku. Personál kliniky ale prozradil rodině, že příčinou byla zástava srdce. Objednal jsem cytologické a patologické testy, které prokážou, co se přesně stalo. Už nyní se dá předpokládat vina lékařů,“ řekl právník rodiny Carlo Reyes Izquierdo.

Mohlo by vás zajímat

Další články