Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Miss Mirka Pikolová v Love Islandu málem ostrouhala: 10 snímků tajemné kobry , které se muži bojí

Love Island: Krásná Miss Mirka Pikolovo v Love Island málem ostrouhala
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Reality show Love Island je v plném proudu a začíná se pěkně zamotávat. Do vily přišly dvě další krásky Mirka a Nikol. Všechny dívky se rázem ocitly v ohrožení, protože se bály, že právě jejich polovička si vybere jednu z dam. Proto bylo pro všechny velkým překvapením, když o dalším postupu rozhodovali diváci, kteří nakonec poslali domů Mishalu a Tomáše. 

V reality show Love Island si mají soutěžící najít lásku svého života. Zatímco u některých to vypadá, že láska jen vzkvétá, další si drží od sebe odstup.

Karty v poslední době zamíchaly dvě půvabné krásky Mirka a Nikol. Půvabnou Mirku budou jistě znát fanoušci soutěže krásy Miss Czech Republic.

Mirka je všestranně nadaná. Před dvěma lety se stala třetí vicemiss Miss Czech Republic 2019, následně tančila v show Tvoje tvář má známý hlas a živí se modelingem a občasným herectvím.

Mirka Pikolová sice ve vile prohlásila, že se cítí přijatá, ale nikdo z přítomných mužů se k ní příliš neměl. Půvabná exotická kráska měla políčeno na sympaťáka Petra, ten ale z jejího rozhodnutí příliš nadšený nebyl.

Nakonec čekalo soutěžící v minulých dílech pořádné překvapení. Nové dívky si nevybíraly své partnery, nýbrž diváci poslali domů pár, který byl dle nich nejslabší.

Mirka je nádherná a chytrá žena, proto zůstává otázkou, proč se chlapci z Love Islandu této kobry bojí. Že by snad strach z toho, že je při první příležitosti vymění?

V galerii se můžete podívat na nejžhavější fotky půvabné Mirky Pikolové.


Související články

Další články