Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Mašlíková vybírala výbavičku pro miminko a prozradila nám, zda po porodu zbaští placentu!

+ Dalších 16 fotografií
Moderátorka televize Nova Hana Mašlíková (35) se zanedlouho stane maminkou. Začátkem srpna má termín porodu a eXtra.cz prozradila, co všechno ji čeká. Bude u porodu manžel André Reinders (36)? A sní placentu po vzoru hereček Andrey Kerestešové a Míši Tomešové? A na další otázky eXtra.cz odpověděla při výběru výbavičky, kde jsme ji zastihli.

Z prvního porodu je lehce nervózní, protože od svých vrstevnic, které se maminkami už staly, slyšela bolestivé scénáře. Prozradila i to, že manžel u porodu nejspíš nebude. „Zatím jsme se tak domluvili, ale může se to změnit,“ prozradila nám sexy moderátorka.

S manželem mají pro miminko vybrané jméno, pokud to bude kluk, bude to Andreas, když se narodí holčička, dostane jméno Isabela. Pohlaví miminka ale manželé prozradit nechtějí. „Zatím si to necháváme pro sebe,“ svěřila nám Hanka, která bude rodit v pražské nemocnici Motol.

Hanka nemá v plánu zkonzumovat placentu jako třeba v minulosti herečka Andrea Kerestešová či nedávno Míša Tomešová. „To opravdu ne,“ dodala Hanka. Co vše prozradila, se podívejte na video, v němž ji redaktor eXtra.cz vyzpovídal.

Související články

Další články