Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Krásná Marie Renčová otevřeně: Režisérova žena promluvila o druhém dítěti

Filip Renč na večírku nemohl chybět.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Rozhovor

Herečka Marie Renčová Kružíková (34), manželka režiséra Filipa Renče (56) a maminka jejich tříleté dcerky Sofie, v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak to vidí s druhým miminkem. Kromě toho nám také práskla, jestli dceru hlídá manžel anebo chůva.

Optimismus je životní pohled

V jednom z rozhovorů o vás manžel říkal, že se pořád smějete. A já to vidím také. Jste optimistka?

Já myslím, že asi jo. Je to taková moje přirozená povaha, ale to neznamená, že bych se smála celý den na plné kolo. Spíš jde o ten pohled na život.

Doba covidu ale mnoho optimistů i spokojených vztahů poctivě prověřuje...

Já jsem měla štěstí, že i když jsme celá rodina covid měli, nedostavil se žádný těžký průběh a o nikoho blízkého v rodině jsme nepřišli, což vím, že spousta lidí říct nemůže. Takže v tomhle je doba samozřejmě smutná a já jsem ráda, že jsme všichni zdraví.

Takže se ve výsledku žádná velká krize nekonala.

Vlastně jsem si prodloužila mateřskou, protože mám tříletou holčičku. Do školky by asi nastoupila dřív, ale covidová doba nám to prodloužila. Na to období budeme vlastně i docela hezky vzpomínat, hodně jsme s ní chodili třeba do přírody.

Další dítě? Necháváme to plynout

To by se skoro dalo uplést další miminko. Nepřemýšleli jste o tom?

To je zajímavá otázka, ale my to necháváme plynout přirozeně. Myslím, že naše holčička sice na jednu stranu vydá energie za dost, ale dalšímu miminku se zároveň nebráníme.

Věnujete se teď čistě rodině, nebo už pomalu vplouváte do pracovního režimu?

Tím, že mám dceru čerstvě ve školce, tak jsem se vrhla do nejrůznějších projektů. Třeba teď stojíme na akci společnosti Vuch, kde křtíme charitativní kalendář věnovaný České maltézské mládeži. Z toho mám velkou radost a zároveň pracuji i na jiných charitativních projektech, natáčeli jsme seriál a v angličtině hraji s Prague Shakespeare Company Sen noci svatojánské v Divadle Bez zábradlí. Jsem ráda, že se zase vracím do pracovního procesu.

Divadlo se hraje často večer. Kdo pak hlídá dcerku, máte chůvu?

Já mám štěstí, že mám velkou rodinu. Ráda pohlídá sestřička, maminka a samozřejmě taky manžel. Zrovna teď je třeba s dcerkou v muzeu.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy