Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Mariana Prachařová si s kamarádkami užívá Dubaj: Vycestovat byl skvělý nápad, myslí si

Zdroj: Archiv Mariany Prachařové
dovolená
Influencerka, zpěvačka a herečka Mariana Prachařová (26) vyrazila s kamarádkami k moři. Mladá a krásná Mariana se v rodině slavných rozhodně neztrácí. S kamarádkami si užívá slunce a tepla v Dubaji.

Instagramový účet Mariany Prachařové raketově roste, podcasty, které s kamarádkami natáčí, jsou velmi poslechové, a že se opravdu jedná o úspěšnou mladou ženu, potvrzují i vyprodané reklamní předměty, její vlastní merch.

Mariana získala svou první roli už v deseti letech a jednalo se o pohádku Poklad na Sovím hrádku. Známou se však stala v roce 2006, kdy hrála jednu z hlavních dětských rolích v rodinném seriálu Horákovi. Věnuje se také intenzivně muzice, má za sebou několik hudebních počinů, ke kterým natočila několik videoklipů. Natáčí své vlogy a především pak s kamarádkou Helenou podcasty dvou holek se sarkastickým humorem a láskou ke kafi „Sarkastický kafe“.

Známá influencerka odletěla do slunné Dubaje, která je cenově dostupná a nabízí krásné počasí a pěkné moře. „Jsem ráda, že jsem mohla vyjet za sluncem a mořem. S holkama si to tu moc užíváme, relaxujeme, ale samozřejmě vše v rámci dodržování opatření. Roušku tu sundáme opravdu jen na pláži a při konzumaci, jinak je to tu docela přísné, ale to je dobře. Rozmýšlela jsem se, zda v této situaci vycestovat, ale musím říci, že to byl skvělý nápad.“

Mariana měla v poslední době hodně práce, a tak si zasloužený odpočinek krásně užívá.

Související články

Další články