Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Krásná Margot Robbie se pořádně odvázala: Ve filmu mluví jako dlaždič

+ Dalších 10 fotografií
Do českých kin konečně dorazil vynikající a překvapivě zábavný film Já, Tonya. Krásná Margot Robbie (27) v něm hraje kontroverzní krasobruslařku Tonyu Harding. Herečka ztvárnila na jedničku drsnou roli, která byla navíc velmi impulzivní a dost konfliktní.

Ta se ze šampionky stala vyvrhelem poté, co byla obviněna, že naplánovala útok na svou soupeřku Nancy Kerrigan. Tvůrci pojali film jako černou komedii a sledují život Tonyi Harding, její vzestup na vrchol i strmý sešup dolů.

Margot Robbie v hlavní roli a Allison Janney jako drsná matka byly za svůj skvělý výkon nominovány na Oscara. Tonya Harding byla výbušná, konfliktní a impulzivní.

Do běžné představy krasobruslařky jako princezničky tančící na ledě měla hodně daleko. Vztyčený prostředníček místo pukrlete, cigáro místo iontového nápoje, vyceněné tesáky místo líbezného úsměvu.

Asi víc zvíře, než kráska. Tuhle její polohu se ve filmu povedlo skvěle vystihnout a jako důkaz slouží ukázka z filmu, kde hlavní hrdinka protestuje proti svému ohodnocení po závodech. A protestuje po svém. „Suck my dick“, adresuje porotcům.

Související články

Další články