Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Krásná manželka Tomáše Vernera se pochlubila ultrazvukem: K snímku připojila vzkaz

Krásná manželka Tomáše Vernera se pochlubila ultrazvukem: K snímku připojila vzkaz
Zdroj: Extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Miminko
Teprve včera krasobruslař Tomáš Verner (34) prozradil, že s manželkou Tammy Sutan (32) čekají miminko. Dnes ráno se pak thajská krasobruslařka pochlubila fotkou děťátka z ultrazvuku. Česko přitom do včerejška o Tammy příliš nevědělo. Podívejte se, kdo je dlouholetá partnerka jednoho z nejúspěšnějších českých krasobruslařů.

"Už teď jsi tolik milovaný, maličký," napsala na Instagramu k fotce ještě nenarozeného miminka Tammy Sutan. Ta čeká chlapečka spolu s manželem Tomášem Vernerem, mistrem Evropy v krasobruslení z roku 2008. Pár spolu chodil už několik let a letos v březnu se vzali. O radostnou novinu se ale podělili teprve včera.

Tomáš poznal Tammy v roce 2006 před dlouhými 14 lety. Tehdy ji ale dle svých slov zaregistroval jen on.

Tehdy bylo mladičké Tammy pouhých osmnáct let a snažila se prosadit jako závodní krasobruslařka. Právě v roce 2006 se Thajka, která žije i s rodiči v Americe, zúčastnila světového šampionátu v krasobruslení. Tam se ale umístila na 33. místě a od té doby se větší mezinárodní akce neúčastnila. Od závodění pak přešla k trénování krasobruslařek.

V tom si i perfektně rozumí s Tomášem Vernerem, který také cvičí studenty na Akademii Tomáše Vernera v pražských Strašnicích. Oba se v práci vzájemně podporují, na Instagramu mají plno fotek, jak společně bruslí i s Tamminými žačkami. Společně se tak krasobruslařský pár perfektně doplňuje. K absolutnímu štěstí už jim chybí jen miminko, které je právě na cestě.

Související články

Další články