Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Krásná manželka Patrika Schicka se pochlubila rostoucím bříškem: Budoucí maminka porodí už za měsíc

Krásná manželka Patrika Schicka se pochlubila rostoucím bříškem: Budoucí maminka porodí už za měsíc
Zdroj: Instagram/Hana Schick
+ Dalších 6 fotografií
těhotenství
Před měsícem uspořádali pohádkovou svatbu a už za měsíc se chystá nevěsta rodit. Hana Schick se provdala za fotbalistu Patrika Schicka (24) a nedávno se na sociálních sítích pochlubila, jak jí těhotenství sluší. Očekávané miminko budoucí rodiče tajili až do jejich veselky.

Těhotná Hanička sdílela na svém Instagramu krásnou fotografii, na které vypadá jako princezna. V růžových květovaných šatech si držela své rostoucí těhotenské bříško a usmívala se od ucha k uchu. Manželce útočníka fotbalové reprezentace Patrika Schicka těhotenství opravdu sluší a všimli si toho i její sledující.

"Opravdu krásná nastávající maminka," pochválil Haničku instagramový profil zámku z pořadu Peče celá země, na kterém si s Patrikem řekli své "ano". Po šesti letech vztahu se tak Hanka konečně dočkala.

Novomanželé očekávání nového přírůstku do rodiny tajili až do jejich pohádkové svatby. Svatební šaty však nakonec jejich tajemství odhalily. Uběhl měsíc po veselce a novopečená nevěsta oznámila osmý měsíc těhotenství. Pohlaví miminka ani jméno natěšení rodiče zatím neprozradili. Pár týdnů ale uteče jako voda a miminko bude brzy na světě.

Související články

Další články