Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Krásná maminka Ewa Farna zavelela: Maličký syn Artur s ní už jezdí na koncerty

+ Dalších 22 fotografií
To je štěstí!
Když Ewa Farna (25) porodila vymodleného syna Artura (3 měsíce), její nabitý diář mnohým naháněl hrůzu. Báli se, že kvůli koncertování nebude mít na miminko čas. To ale zpěvačka tento týden nadobro vyvrátila. Při práci nespoléhá jenom na chůvu, syna vzala přímo na jedno ze svých vystoupení.

Ewa Farna (26) si hlídá soukromí jako ostříž a co nechce, to se nikdo nedozví. Maličkého syna Artura tak zatím ukázala jenom dvakrát. Plány jí však překazili bedliví paparazzi, kteří zpěvačku přistihli s kočárkem.

Tento týden totiž vystupovala v polském městečku Janki a dovezla si tam i Artura. Možná jí vybouchlo hlídání anebo mu chtěla ukázat, jak to chodí před světly reflektorů.

Ať tak, či onak, chlapeček spokojeně pospával, když ho v kočárku vezla do koncertní dodávky, kterou pak odfrčela zpátky do Prahy. Nikdo nemůže pochybovat, že Ewa patří k ženám, jež nechtějí u ničeho chybět. Kvůli miminku se nehodlá vzdát zářné kariéry, nezvládla by však ani přijít o synovo dětství. Je proto dobře, že zvládá obě nejdůležitější věci svého života skloubit.

Kdyby to ale nešlo, dala Ewa před nedávnem jasně najevo, čemu by dala přednost. „Mateřství je bezpochyby na prvním místě. A to se přece nemusí vylučovat s občasným koncertováním. Existují matky, které opravdu řeší větší problémy než já. Každé dítě je jiné, proto se nesuďme. A každá máma ať si dovolí takové tempo, na jaké se cítí,“ svěřila se.

Farna bude mít zanedlouho ještě víc práce, už v říjnu začíná druhá část jejího turné po Česku. Tak uvidíme, jestli se i potom obejde bez služeb chůvy.

Mohlo by vás zajímat

Další články