Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Krásná maminka (†40) tří dcer hledala lásku a našla krutou smrt: Vrah ji rozsekal na kusy ve vlastním domě

Zdroj: youtube.com
Ingrid Lyne (†40) neměla v lásce příliš štěstí. Její první vztah, ze kterého vzešly tři krásné dcery (10, 8 a 6), bohužel zkrachoval. Ingrid nechtěla být na výchovu tří dcer sama, a tak se po téměř dvou letech rozhodla, že by už mohl být ten správný čas najít si nového a spolehlivého partnera, který bude milovat ji i její děti. V té době neměla bohužel ani ponětí, k jaké tragédii se schyluje.

Ingrid Lyne (†40) byla svobodná maminka, která netoužila po ničem jiném, než najít svým třem dcerám spolehlivého tatínka, který je bude mít všechny rád. Protože pracovala jako zdravotní sestra, neměla příliš času nazbyt.

Pohledná maminka byla ráda, když si našla chvíli času, který věnovala svým dětem. Přesto toužila tak moc po lásce, že se nechala ukecat od svých přátel a pokusila se najít lásku na internetové seznamce.

To se jí následně bohužel hodně vymstilo. Seznámila se totiž s Johnem Charltonem, který rozhodně neměl dobrou pověst. Byl to potulný zlodějíček bez domova, násilník a alkoholik s hodně pestrou minulostí.

Jestli o tom všem Ingrid věděla, není zatím známo. Když se znali tři měsíce, tak společně vyrazili na baseballový zápas, zatímco dcery hlídal jejich pravý otec. Když šel následující den vrátit dcery své bývalé ženě, tak ji doma nenašel.

Ingridin nový přítel tvrdil, že ji doprovodil domů a odešel. Policie našla v domě čtyřiceticentimetrovou pilku a ve vaně krev a kusy lidské tkáně. Později se ukázalo, že Ingrid zabil její nový partner. Ten však důvod bestiální vraždy nesdělil

Soudu jen řekl, že se tu noc hrozně opil a nic si nepamatuje. Nakonec dostal 27 let vězení a projevil alespoň trochu lítosti: "Souhlasím, že neexistují žádná slova, kterými bych mohl zmírnit bolest, jakou jsem vám způsobil. Je mi to opravdu líto." Informoval o tom portál seattletimes.com

Bohužel ani projevená lítost nevrátí milovanou matku třem krásným dcerám.

Související články

Další články