Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Krásná Makarenko přiznala, že už plánuje miminko: Budu muset vše přeorganizovat, říká

+ Další 3 fotografie

Ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (31) před pár dny zahájila v luxusní restauraci Aureole další ročník úspěšné soutěže krásy. Při té příležitosti pro eXtra.cz promluvila o tom, kdy tak zhruba plánuje potomky s partnerem Martinem Pánkem (28). 

"Nad rodinou přemýšlím - hodně v hlavě a hodně sama pro sebe. Nemám moc času to někde ventilovat. Můj nejlepší přítel Sam Dolce to samozřejmě ví," rozpovídala se v rozhovoru pro eXtra.cz česká modelka a ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko.

Taťána s oblibou říká, že dívky z Miss Czech Republic jsou takové její "děti", ale na své vlastní už pomalu pomýšlí.

Rodinu chce do dvou, tří let

Rodinu bych ráda brzy. Není to otázka pěti deseti let, ale spíše dvou nebo tří. Mrzí mě, že nemám tolik času, kolik bych chtěla". Nicméně co mám jiného dělat. I kariéra je pro mě důležitá," vysvětluje.

Taťána je skutečný dříč a její soutěž je toho jasným důkazem. Miss Czech Republic ušla od založení v roce 2010 velký kus cesty a dívky, které z ní vzešly, slaví úspěch nejen jako modelky. "Miss je pro mě absolutně důležitá. Opravdu hodně. Snažím se o to, aby to bylo co nejlepší. Takže než si udělám dítě, tak se musím postarat tady o to svoje. Vždycky to jde skloubit. Když to přijde, tak člověk změní spoustu věcí," dodala pro eXtra.cz.

Související články

Další články