Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Krásná Lucie Neumannová promluvila o vztazích s otcem: SMS k narozeninám nepovažuji za kontakt, říká

Kateřina Neumannová s dcerou Lucií v Show Jana Krause.
Zdroj: se souhlasem tv prima
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
dcera Neumannové

Lucie Neumannová (19) sklízí úspěchy nejen na běžecké trati, ale i na sociálních sítích, kde se nebojí mluvit o všem, co ji trápí. Největší oporou jí je od dětství její maminka, olympijská vítězka Kateřina Neumannová (49). Vztahy s otcem Josefem Jindrou už však tak růžové nejsou. Jejich kontakt se za tu dobu zúžil pouze na esemesky k narozeninám, jak mimo jiné prozradila krásná sportovkyně v rozhovoru pro deník Blesk.  

Jablko nepadlo daleko od stromu. Dcera legendární běžkyně na lyžích Kateřiny Neumannové podědila sportovní nadání po mamince. Olympijská vítězka může být právem pyšná. Nejen, že Lucie studuje na University of New York, ale velmi se jí daří i v atletice.

Vztahy s otcem

Ačkoliv v profesním životě sbírá jeden úspěch za druhým, v osobním ji trápí zpřetrhané vztahy s jejím otcem. "V kontaktu nejsme přes dva roky. Není to tak, že by se stala jedna konkrétní věc, která by nás rozdělila. Spíš celá řada událostí, které mě postupně zraňovaly nebo trápily a prostě se jich stalo moc. Taky jsem pochopila, že hodně ublížil mojí mámě," řekla Lucie v rozhovoru pro deník Blesk a dodala, že esemesku k narozeninám nepovažuje za kontakt.

Během povídání dívka zavzpomínala na moment, kdy pochopila, že táta v jejím životě figurovat asi nebude. "Na loňském Memoriálu Josefa Odložila jsem si zaběhla osobní rekord na 800 metrů a měla docela radost. Na Julisku přijela i moje ségra s tátou a jeho současnou rodinou. Tak jsem ho chtěla jít pozdravit a třeba se podělit o radost z povedeného závodu. On tu situaci vyřešil tak, že dělal, že mě nevidí, když jsem ho pozdravila. Tohle mě hodně zamrzelo. Pořád jsem v sobě měla naději, že se to mezi námi udobří a budu mít zase tátu. Ale tohle pro mě byl silný a nehezký zážitek a já si to v sobě uzavřela," líčí nadějná sportovkyně. I přes všechna negativa je Josef Jindra stále její otec, se kterým v dětství strávila spoustu času. Sílu vyrovnat se se vším nachází hlavně díky své mamince, která tu je stále pro ni.

Lucčin sen

Lucie, která momentálně závodí za Duklu ve čtyřstovce a osmistovce, po vzoru své maminky také touží stanout s medailí na stupních pro vítěze. "Chtěla bych, ale bohužel je k tomu ještě daleko," řekla mladá sportovkyně v pořadu Show Jana Krause. Kateřina Neumannová jí dodává odvahu s tím, že nemůže chtít všechno najednou, ale musí si dávat postupné cíle. "Můžeme to ale nazvat i jinak - třeba mít nějaký sen," dodala.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy