Snímky Lucie z poslední doby hovoří jasně – takhle šťastná snad ještě nebyla. Rozdává úsměvy a její vzhled by mohl vypovídat o tom, že má nového muže. Nakonec olej do ohně spekulací přilila skutečnost, když se před časem objevila na oslavě sedmdesátých narozenin Hany Zagorové s mladičkým právníkem Michalem Smečkou (28). Právě o něm se nejvíce mluví jako o novém chlapci sexy Lucie.

Možná i proto se moderátorka nováckého zpravodajství cítí být znovu připravena na těhotenství. Snímek, který umístila na svůj oficiální profil na sociální síti, je tak trošku tím, co by mohlo tímto směrem rozpoutat vášnivé diskuze o třetím těhotenství. „Jako patronka Neonatologického oddělení Nemocnice Na Bulovce mám možnost být u těchto malých zázraků,“ uvedla ke snímku Lucie, která je na oddělení pro nejmenší k vidění velmi často.

Ať je to, jak to je, Lucce by další těhotenství rozhodně slušelo a přivést svým dvěma dětem Lindě Hrdličkové a Lucasi Papadakisovi ještě sestřičku nebo bratříčka by za to určitě stálo!