Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Krásná Linda z MasterChefa prozradila, jak to chodí v zákulisí. To budete zírat!

Linda zaujala spíš svým vzhledem než kuchařským uměním.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Kuchařská soutěž MasterChef je v plném proudu, ale my jsme zapátrali po tom, jaká atmosféra panovala už od začátku pořadu. Jestli tam vládla rivalita, zda si soutěžící dělali naschvály, nebo jestli mezi nimi nevznikla dokonce i láska. A kdo by nám to mohl jiný říct než jedna z kuchtiček Linda (30), která vařila v růžových lodičkách.

Sice se pohledná blondýnka Linda neprobojovala moc daleko, ale dokázala na sebe upozornit. Žádná jiná soutěžící nepřišla vařit v jehlách a ještě ve výrazné růžové barvě. Jak to vlastně celé probíhalo? Co říká na porotu?

„O porotě jsme do poslední chvíle nevěděli. Vůbec jsem netušila, kdo tam bude sedět. Trošku jsem i doufala, že to budou samí chlapi. Asi i proto jsem zvolila takové oblečení. Měli jsme být oblečeni jako na večeři. Líbilo se mi, jak se tvářili, když jsem přijela k nim. Byla jsem snad jediná soutěžící, co tam vařila v lodičkách,“ prozradila eXtra.cz sympatická rodačka z Ústí nad Labem.

Když čekala, než přijde na řadu, nepociťovala napětí a rivalitu ze strany svých soků a sokyň, kteří by si chtěli vyvařit výhru? „Vzhledem k tomu, že jsem vypadla hned v prvním kole, tak jsem moc soutěžící nepoznala. Ale během castingu to bylo příjemné. Nikdo se na nikoho nepovyšoval a vše probíhalo v klidu," dodala blondýnka, která se teď stala playmate.

Jaký ale měla pocit z celé té soutěže? Myslí si, že to má celé smysl? "Námět celé soutěže se mi líbí. Ale když teď koukám na každý díl, tak mi přijde, že ti lidé se strašně bojí oproti těm začátkům. Chápu, že je to hra, ale jde o vaření a měla by z nich vyzařovat radost. Chybí mi tam smích.“

Někdy se i stává, že se najde někdo, kdo si padne se soupeřem do oka. Neproudila tam náhodou už od začátku mezi soutěžícími chemie? „Tak to vůbec nedokážu říct, ale možná tak máslo s bramborem,“ smála se Linda, která by do toho ale znovu pravděpodobně neš­la.

„Teď, když už vím, jak probíhají další kola a co vše soutěžící musí umět uvařit, asi bych váhala. Určitě se tam spoustu věcí naučí. Ale byla to výborná zkušenost,“ dodala amatérská kuchařka.

Jestli se tam mezi sebou lidi nepobijí, nebo nakonec nezahoří láskou, to se nechme překvapit. Byla by to krásná červená knihovna a mohli by spolu šťastně vařit až do smrti.

Související články

Další články