Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Krásná Linda Bernátová z MasterChefa předvedla své sexy tělíčko. Uvidíme ji takhle i u plotny?

Bradavky se derou na světlo světa…
Zdroj: Martin Šebesta
+ Další 2 fotografie
I když se do finále v kulinářské soutěži MasterChef neprobojovala do finále, přesto je jednou z nejvýraznějších postav pořadu. A není se čemu divit. Tyhle křivky jako by byly stvořeny pro kameru a hledáčky fotografů, což Linda Bernátová moc dobře ví.

Sice svým kuchařským uměním neoblomné porotce nepřesvědčila, ale rozhodně to byla nejkrásnější soutěžící. Nezapomenutelné bylo vaření v růžový lodičkách, na které dodnes tvůrci pořadu vzpomínají.

Ale teď Linda oslňuje nikoliv u sporáku, ale ve spodním prádélku. Na sexy blondýně je vidět, jak ji dráždění a provokování mužů baví.

Ještě aby ne, když si ji vybral Playboy, aby se stala playmate. Když vám nebudou stačit fotky, které vám nyní přinášíme, tak si od 16. prosince budete moct koupit Playboy, kde budou daleko odvážnější snímky.

„Chtěla jsem ukázat, že i ve třiceti letech se žena nemusí bát odhalit. Nestydím se fotit ve spodním prádle, když je to vkusné. A měla jsem radost, že se k tomu použilo prádélko od Oxalis. Sama ho ráda nosím, protože je opravdu sexy, můj manžel by mohl vyprávět,“ smála se sympatická Linda.

Kdybyste chtěli poznat krásnou Lindu osobně, tak můžete přijít na křest Playboye večer 17. prosince do pražského baru Coco.

Související články

Další články